2009-10 Bell's & Foxy's Summer Series Meet                   
                    Meet 1 Host: Goulburn - 18 October 2009                    
                                Results  by event                                  
 
Event 1  Girls 9 Year Olds 200 LC Meter IM Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eske Gavel                 9 Cruiz                     NT    3:42.33    2  
 
Event 1  Girls 10 Year Olds 200 LC Meter IM Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rhiannon Thompson         10 Queanbeyan           3:49.94    3:36.31    2  
  2 Stephanie McGoldrick      10 Vikings              4:01.33    3:46.20    2  
  3 Caitlin Manning           10 Vikings              3:59.73    3:58.45    2  
 -- Alizee Wachtenheim        10 Goulburn             4:01.79        DNF  
 
Event 1  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter IM Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rachael Albertson-Kill    11 Telopea              3:40.17    3:18.87    2  
  2 Rebecca Philippa          11 Vikings              3:48.13    3:29.88    2  
 
Event 1  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter IM Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Molly Turnbull            12 Vikings                   NT    3:28.66    2  
  2 Phoebe Crowe              12 Canberra             3:38.92    3:30.18    2  
 
Event 1  Women 13 & Over 200 LC Meter IM Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Molly May Cann            13 Ginninderra          3:19.17    3:08.86    2  
  2 Hayley Manning            14 Vikings                   NT    3:31.67    2  
  3 Hannah Scott              14 Vikings                   NT    3:44.20    2  
 
Event 1  Boys 9 Year Olds 200 LC Meter IM Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callum Burns               9 Ginninderra          4:18.08    4:13.55    2  
 
Event 1  Boys 10 Year Olds 200 LC Meter IM Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholas Lawlis           10 Queanbeyan           4:10.57    3:30.08    2  
  2 Matthew Barrie            10 Wagga Wagga          3:42.03    3:47.10    2  
 
Event 1  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter IM Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riley Nelson              12 Goulburn             3:34.15    3:00.47    2  
 
Event 1  Men 13 & Over 200 LC Meter IM Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 John Freeman              13 Woden                3:16.03    3:07.18    2  
  2 Zachary Barrie            13 Wagga Wagga          3:18.15    3:18.37    2  
  3 Brandon Carney            15 Woden                     NT    3:25.33    2  
  4 Timothy D'Abrera          17 Woden                3:46.51    3:54.46    2  
 
Event 2  Girls 9 Year Olds 200 LC Meter IM Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alicia Norris              9 Woden                4:10.54    3:55.18    2  
  2 Rachel Crawford            9 Burley Griffin       3:51.24    3:55.94    2  
  3 Tara Ironside              9 Vikings              3:55.76    4:02.23    2  
 
Event 2  Girls 10 Year Olds 200 LC Meter IM Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tamika Veale              10 Cruiz                3:34.60    3:25.75    2  
  2 Tennille Miller           10 Canberra             3:25.89    3:27.85    2  
 
Event 2  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter IM Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kate Gallaher             11 Wagga Wagga          3:23.59    3:14.09    2  
  2 Chloe Ironside            11 Vikings              3:16.90    3:21.24    2  
  3 Emma Miller               11 Burley Griffin       3:25.62    3:22.65    2  
  4 Claire Lindbeck           11 Queanbeyan           3:30.84    3:26.47    2  
 
Event 2  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter IM Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Esther Hampton            12 Junee                3:24.15    3:15.02    2  
  2 Annika Svensson           12 Vikings              3:10.99    3:16.72    2  
  3 Lauren Abraham            12 Canberra             3:22.60    3:17.29    2  
  4 Ceillagh Svensson         12 Vikings              3:25.22    3:26.14    2  
 
Event 2  Women 13 & Over 200 LC Meter IM Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haley Jedrzejek           13 Canberra             3:00.81    3:01.57    2  
  2 Melanie Le Couteur        13 Vikings              3:02.20    3:04.65    2  
  3 Zoia Rusanov              15 Queanbeyan           3:02.72    3:05.82    2  
  4 Alexandra Crowe           14 Canberra             3:11.71    3:20.70    2  
 
Event 2  Boys 9 Year Olds 200 LC Meter IM Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 James Clarke               9 Wagga Wagga          3:55.01    3:32.53    2  
  2 Bradley Tuck               9 Ginninderra          3:56.34    4:05.19    2  
 
Event 2  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter IM Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henry Xu                  11 Vikings              3:23.37    3:21.65    2  
  2 William Crowe             11 Canberra             3:25.49    3:42.48    2  
 
Event 2  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter IM Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryan Gray                 12 Queanbeyan           3:23.71    3:20.53    2  
 
Event 3  Girls 8 & Under 25 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dimity Crowe               7 Canberra                  NT      28.01    2  
  2 Tegan Roberts              8 Woden                     NT      28.53    2  
  3 Jasmine Phillips           7 Junee                     NT      28.93    2  
  4 Bella Kanellopoulos        8 Telopea                   NT      30.64    2  
  5 Madeliene McGoldrick       8 Vikings                   NT      33.33    2  
  6 Molly Keough               7 Wagga Wagga            32.00      38.83    2  
 
Event 3  Girls 10 Year Olds 25 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gabrielle Cowley          10 Vikings                   NT      26.99    2  
 
Event 3  Boys 8 & Under 25 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peeter Mirlieb             8 Canberra                  NT      21.53    2  
  2 Anthony Cummins            8 Goulburn                  NT      24.49    2  
  3 Mark Rusanov               7 Queanbeyan                NT      32.64    2  
 
Event 3  Boys 9 Year Olds 25 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jack Donnelly              9 Ginninderra               NT      22.87    2  
 
Event 3  Boys 10 Year Olds 25 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patrick McIntosh          10 Cruiz                     NT      23.63    2  
  2 Zachery Cristallo         10 Woden                     NT      27.87    2  
  3 Thomas Young              10 Woden                     NT      39.59    2  
 
Event 4  Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alexis Cross               8 Vikings                   NT      58.87    2  
  2 Sarah Purcell              8 Vikings                   NT      59.37    2  
  3 Arielle Wachtenheim        7 Goulburn                  NT    1:05.24    2  
 
Event 4  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jasmine Allday             9 Ginninderra          1:13.54      50.16    2  
  2 Michaela Roberts           9 Woden                     NT      59.98    2  
  3 Bianca Cowan               9 Vikings                   NT    1:00.42    2  
  4 Claire Le Couteur          9 Vikings              1:33.02    1:00.77    2  
  5 Alexie Boulton             9 Queanbeyan           1:03.47    1:06.73    2  
  6 Charlotte Garner           9 Queanbeyan           1:10.68    1:09.03    2  
 -- Sasha Rusanov              9 Queanbeyan                NT        DNF  
 
Event 4  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Skinny Gavel               7 Cruiz                1:23.38    1:07.06    2  
  2 Bryce Svensson             8 Vikings              1:12.14    1:08.65    2  
  3 Zachary Watson             8 Vikings                   NT    1:08.86    2  
 
Event 4  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callum Burns               9 Ginninderra          1:00.48      57.21    2  
  2 Liam Maddren               9 Goulburn             1:22.83      58.66    2  
 
Event 4  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson Groves            10 Canberra               51.25      47.00    2  
  2 Sam Minalyka              10 Woden                     NT    1:01.48    2  
 
Event 5  Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 J'Aime McGuire             8 Vikings                50.94      46.99    2  
  2 Jess Ashley                8 Ginninderra            59.01      56.02    2  
  3 Emma Lucic                 8 Queanbeyan           1:01.73    1:04.82    2  
 
Event 5  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kobi Kiraly                9 Woden                  39.11      39.26    2  
  2 Rachel Crawford            9 Burley Griffin         46.74      51.21    2  
  3 Alicia Norris              9 Woden                  54.59      51.72    2  
  4 Eske Gavel                 9 Cruiz                  54.80      52.74    2  
  5 Tara Ironside              9 Vikings                55.36      54.29    2  
 
Event 5  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cassidy Thurecht          10 Vikings                47.27      45.33    2  
  2 Tennille Miller           10 Canberra               47.25      46.49    2  
 
Event 5  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 James Clarke               9 Wagga Wagga            55.09      48.38    2  
 
Event 6  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Claire Lindbeck           11 Queanbeyan             47.83      45.70    2  
  2 Alexandra Ashley          11 Ginninderra            46.87      46.67    2  
  3 Brooke Hughes             11 Queanbeyan             54.42      46.87    2  
  4 Tahlia Cowan              11 Vikings                   NT      51.65    2  
  5 Olivia Keough             11 Wagga Wagga          1:04.62      54.13    2  
  6 Tara Jones                11 Woden                1:09.51    1:04.91    2  
 
Event 6  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Esther Hampton            12 Junee                  43.36      43.30    2  
  2 Lauren Abraham            12 Canberra               47.52      46.28    2  
 
Event 6  Women 13 & Over 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jessica Ralph             13 Goulburn               42.57      38.39    2  
  2 Briana Jones              13 Woden                  49.04      41.41    2  
  3 Molly May Cann            13 Ginninderra            42.59      44.09    2  
  4 Emma Perkovic             13 Canberra               45.41      44.98    2  
  5 Tegan Garnett             13 Cruiz                  46.25      45.26    2  
 
Event 6  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jack Adams                11 Woden                     NT    1:01.30    2  
 
Event 6  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riley Nelson              12 Goulburn                  NT      37.36    2  
  2 James Greenlees           12 Goulburn               42.78      39.37    2  
  3 Ryan Gray                 12 Queanbeyan             44.23      41.50    2  
  4 Tim Sterrett              12 Cruiz                     NT      54.17    2  
 
Event 6  Men 13 & Over 50 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Timothy D'Abrera          17 Woden                  44.14      47.23    2  
 
Event 7  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Astrid Barta              11 Canberra               43.53      40.42    2  
  2 Katelyn Weller            11 Queanbeyan             42.36      40.50    2  
  3 Montana Thornberry        11 Ginninderra            42.09      40.80    2  
 
Event 7  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hannah Cummins            12 Goulburn               41.76      36.38    2  
  2 Keely O'Brien             12 Woden                  39.71      40.52    2  
  3 Ceillagh Svensson         12 Vikings                42.87      43.92    2  
 
Event 7  Women 13 & Over 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hollie Wells              13 Goulburn               40.10      38.19    2  
  2 Sara Lucic                15 Queanbeyan             39.12      38.81    2  
  3 Zoia Rusanov              15 Queanbeyan             38.15      41.70    2  
  4 Bethany Stone             14 Ginninderra            40.83      44.13    2  
 
Event 7  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henry Xu                  11 Vikings                42.58      42.50    2  
 
Event 7  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aaron Dutton              12 Canberra               40.12      38.54    2  
 
Event 7  Men 13 & Over 50 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dylan Booth               13 Ginninderra            38.66      34.56    2  
 
Event 8  Girls 8 & Under 100 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sierra Thurecht            8 Vikings              2:03.86    1:57.56    2  
  2 Madeliene McGoldrick       8 Vikings                   NT    2:08.16    2  
 
Event 8  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jasmine Allday             9 Ginninderra               NT    1:49.99    2  
  2 Siani Swarbrick            9 Woden                     NT    1:50.04    2  
 
Event 8  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stephanie McGoldrick      10 Vikings              1:50.27    1:42.93    2  
 
Event 8  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kate Gallaher             11 Wagga Wagga          1:42.75    1:27.96    2  
  2 Emma Miller               11 Burley Griffin            NT    1:34.66    2  
  3 Claudia Maddren           11 Goulburn             1:56.50    1:45.90    2  
 
Event 8  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alex Courtney             12 Cruiz                     NT    1:34.95    2  
 
Event 8  Women 13 & Over 100 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayley Manning            14 Vikings                   NT    1:35.16    2  
  2 Kayla Davy-Kennett        15 Woden                2:37.16    2:33.56    2  
 
Event 8  Boys 8 & Under 100 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jayden Ralph               7 Goulburn                  NT    2:16.36    2  
 
Event 8  Men 13 & Over 100 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 John Freeman              13 Woden                1:37.76    1:28.94    2  
 
Event 9  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eske Gavel                 9 Cruiz                1:53.97    1:45.86    2  
  2 Tara Ironside              9 Vikings              1:54.83    1:56.77    2  
 
Event 9  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tamika Veale              10 Cruiz                1:38.28    1:35.35    2  
  2 Genevieve Morris          10 Vikings              1:42.08    1:40.90    2  
  3 Niamh Collett             10 Ginninderra          1:42.43    1:45.70    2  
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chloe Ironside            11 Vikings              1:33.88    1:33.53    2  
 
Event 9  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hannah Cummins            12 Goulburn             1:33.81    1:24.80    2  
 
Event 9  Women 13 & Over 100 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bethany Stone             14 Ginninderra          1:25.07    1:25.86    2  
  2 Amanda Fletcher           15 Vikings              1:29.30    1:28.14    2  
 
Event 9  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley Tuck               9 Ginninderra          1:48.21    1:52.18    2  
 
Event 9  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson Groves            10 Canberra             1:39.29    1:39.78    2  
 
Event 9  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henry Xu                  11 Vikings              1:35.38    1:32.64    2  
 
Event 9  Men 13 & Over 100 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liam Braithwaite          13 Ginninderra          1:26.16    1:22.10    2  
 
Event 10  Girls 9 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Michaela Roberts           9 Woden                     NT    4:14.51    2  
 
Event 10  Girls 10 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emma Gillingham           10 Vikings                   NT    3:51.31    2  
  2 Tennille Miller           10 Canberra             4:18.35    4:00.54    2  
  3 Niamh Collett             10 Ginninderra          4:46.82    4:23.19    2  
 
Event 10  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Astrid Barta              11 Canberra                  NT    3:43.27    2  
 
Event 10  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Annika Svensson           12 Vikings              3:48.28    3:40.70    2  
 
Event 10  Women 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zoia Rusanov              15 Queanbeyan           3:30.32    3:34.88    2  
  2 Aisha Collins             13 Canberra                  NT    3:36.27    2  
  3 Melanie Le Couteur        13 Vikings              3:47.94    3:45.51    2  
 
Event 10  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson Savage            11 Queanbeyan                NT    3:43.23    2  
 
Event 10  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Angus Funnell             12 Vikings                   NT    3:21.20    2  
  2 Daniel Pelkowitz          12 Ginninderra               NT    3:27.74    2  
 
Event 10  Men 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brandon Carney            15 Woden                3:35.38    3:36.98    2  
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dimity Crowe               7 Canberra                  NT      23.19    2  
  2 Molly Keough               7 Wagga Wagga            43.51      30.20    2  
 
Event 11  Girls 9 Year Olds 25 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emma Williams              9 Woden                     NT      22.30    2  
 
Event 11  Girls 10 Year Olds 25 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Michaela Cox              10 Woden                     NT      22.04    2  
 
Event 11  Boys 8 & Under 25 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hugh Croker                8 Crookwell              34.00      24.48    2  
 
Event 11  Boys 9 Year Olds 25 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patrick Brill              9 Vikings                   NT      23.29    2  
 
Event 12  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sierra Thurecht            8 Vikings                54.41      47.28    2  
  2 Hayley Dryburgh            8 Woden                     NT      50.69    2  
  3 Tegan Roberts              8 Woden                     NT      52.06    2  
  4 Arielle Wachtenheim        7 Goulburn               58.26      53.14    2  
  5 Jasmine Phillips           7 Junee                1:01.47      54.14    2  
 
Event 12  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bianca Cowan               9 Vikings                   NT      47.45    2  
  2 Claire Le Couteur          9 Vikings                55.83      48.00    2  
  3 Charlotte Garner           9 Queanbeyan             52.34      49.87    2  
  4 Sasha Rusanov              9 Queanbeyan             50.66      52.16    2  
  5 Giselle Croker             9 Crookwell              52.00      52.29    2  
  6 Gemma O'Brien              9 Crookwell              54.00      52.81    2  
 
Event 12  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gabrielle Cowley          10 Vikings                   NT      44.55    2  
 
Event 12  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zachary Watson             8 Vikings                   NT      54.68    2  
  2 Mark Rusanov               7 Queanbeyan                NT      56.72    2  
  3 Skinny Gavel               7 Cruiz                1:06.13      58.98    2  
  4 Jayden Ralph               7 Goulburn                  NT    1:05.60    2  
 
Event 12  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jack Donnelly              9 Ginninderra            43.32      40.76    2  
  2 Peter Philippa             9 Vikings                52.83      45.76    2  
  3 Liam Maddren               9 Goulburn               53.56      46.70    2  
 
Event 12  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patrick McIntosh          10 Cruiz                     NT      40.67    2  
  2 Zachery Cristallo         10 Woden                     NT      44.67    2  
  3 Thomas Young              10 Woden                     NT      45.00    2  
  4 Sam Minalyka              10 Woden                     NT      51.09    2  
 
Event 13  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 J'Aime McGuire             8 Vikings                40.44      39.59    2  
  2 Alexis Cross               8 Vikings                48.80      45.34    2  
  3 Keely Small                8 Woden                  45.84      45.70    2  
  4 Sarah Purcell              8 Vikings                47.20      46.58    2  
  5 Pyper Thornberry           7 Ginninderra            48.50      46.89    2  
  6 Emma Lucic                 8 Queanbeyan             49.90      48.61    2  
  7 Jess Ashley                8 Ginninderra            46.06      49.90    2  
  8 Bella Kanellopoulos        8 Telopea                49.37      51.14    2  
  9 Madeliene McGoldrick       8 Vikings                49.57      51.97    2  
 
Event 13  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jasmine Allday             9 Ginninderra            47.72      43.32    2  
  2 Sarah Ashleigh             9 Telopea                46.21      46.14    2  
 
Event 13  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayley Morris             10 Vikings                40.25      37.38    2  
  2 Cassidy Thurecht          10 Vikings                41.61      38.64    2  
  3 Caitlin Manning           10 Vikings                40.69      40.45    2  
  4 Stephanie McGoldrick      10 Vikings                40.51      41.65    2  
 
Event 13  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peeter Mirlieb             8 Canberra               43.47      41.46    2  
  2 Anthony Cummins            8 Goulburn               53.32      45.77    2  
  3 Bryce Svensson             8 Vikings                47.75      51.08    2  
 
Event 13  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callum Burns               9 Ginninderra            49.03      49.33    2  
 
Event 13  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Matthew Barrie            10 Wagga Wagga            39.90      36.41    2  
 
Event 14  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brooke Hughes             11 Queanbeyan             43.87      38.06    2  
  2 Olivia Keough             11 Wagga Wagga            49.01      39.04    2  
  3 Claudia Maddren           11 Goulburn               44.35      40.37    2  
  4 Tahlia Cowan              11 Vikings                   NT      40.98    2  
  5 Tara Jones                11 Woden                  50.94      47.90    2  
 
Event 14  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Charlotte Stone           12 Ginninderra            40.53      40.47    2  
  2 Annie Brill               12 Vikings                   NT      44.90    2  
 
Event 14  Women 13 & Over 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Molly May Cann            13 Ginninderra            37.70      35.53    2  
  2 Hannah Scott              14 Vikings                   NT      38.30    2  
  3 Emma Perkovic             13 Canberra               38.88      39.07    2  
  4 Kayla Davy-Kennett        15 Woden                1:07.77    1:14.61    2  
 
Event 14  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jack Adams                11 Woden                     NT      39.30    2  
  2 Kyle Grant                11 Canberra                  NT      41.02    2  
  3 Oliver Croker             11 Crookwell              51.00      47.51    2  
 
Event 14  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tim Sterrett              12 Cruiz                     NT      41.36    2  
  2 O'Brien Luke              12 Crookwell              52.00      49.05    2  
 
Event 14  Men 13 & Over 50 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Timothy D'Abrera          17 Woden                  38.97      41.85    2  
 
Event 15  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rebecca Philippa          11 Vikings                39.64      35.77    2  
  2 Kate Gallaher             11 Wagga Wagga            39.31      36.71    2  
  3 Claire Lindbeck           11 Queanbeyan             39.04      38.17    2  
 
Event 15  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keely O'Brien             12 Woden                  37.29      34.22    2  
  2 Hannah Cummins            12 Goulburn               36.95      34.88    2  
  3 Molly Turnbull            12 Vikings                37.18      35.90    2  
  4 Phoebe Crowe              12 Canberra               36.57      36.42    2  
  5 Ceillagh Svensson         12 Vikings                36.84      36.77    2  
  6 Alex Courtney             12 Cruiz                  36.89      37.47    2  
  7 Annika Svensson           12 Vikings                37.87      39.48    2  
 
Event 15  Women 13 & Over 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Briana Jones              13 Woden                  36.62      33.16    2  
  2 Hollie Wells              13 Goulburn               34.02      33.33    2  
  3 Jessica Ralph             13 Goulburn               35.25      34.18    2  
  4 Sara Lucic                15 Queanbeyan             34.51      34.45    2  
  5 Amanda Fletcher           15 Vikings                34.66      34.64    2  
  6 Melanie Le Couteur        13 Vikings                35.12      34.99    2  
  7 Hayley Manning            14 Vikings                37.04      36.09    2  
  8 Tegan Garnett             13 Cruiz                  35.86      37.11    2  
 
Event 15  Men 13 & Over 50 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 John Freeman              13 Woden                  33.54      32.80    2  
  2 Zachary Barrie            13 Wagga Wagga            32.96      32.88    2  
 
Event 16  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rachel Crawford            9 Burley Griffin            NT    2:03.11    2  
 
Event 16  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stephanie McGoldrick      10 Vikings                   NT    2:15.17    2  
 
Event 16  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rachael Albertson-Kill    11 Telopea              1:40.66    1:32.86    2  
  2 Katelyn Weller            11 Queanbeyan           1:47.41    1:40.84    2  
 
Event 16  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Esther Hampton            12 Junee                1:49.60    1:44.80    2  
 
Event 16  Women 13 & Over 100 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haley Jedrzejek           13 Canberra             1:31.63    1:29.39    2  
 
Event 16  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Butterfly Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley Tuck               9 Ginninderra          2:13.26    2:29.67    2  
 
Event 17  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Genevieve Morris          10 Vikings              1:45.08    1:43.14    2  
 
Event 17  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chelsea Stewart           11 Ginninderra          1:38.33    1:34.19    2  
 
Event 17  Women 13 & Over 100 LC Meter Butterfly Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aisha Collins             13 Canberra             1:27.56    1:21.21    2  
 
Event 18  Girls 10 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayley Morris             10 Vikings                   NT    3:21.85    2  
  2 Rhiannon Thompson         10 Queanbeyan           3:40.75    3:33.36    2  
  3 Niamh Collett             10 Ginninderra          3:40.43    3:50.15    2  
 
Event 18  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hannah Cummins            12 Goulburn             3:28.75    3:09.55    2  
  2 Alex Courtney             12 Cruiz                     NT    3:26.44    2  
 
Event 18  Women 13 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emma Perkovic             13 Canberra             3:20.41    3:17.78    2  
 
Event 18  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Angus Funnell             12 Vikings                   NT    2:55.20    2  
 
Event 18  Men 13 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liam Braithwaite          13 Ginninderra               NT    2:52.31    2  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dimity Crowe               7 Canberra                  NT      41.30    2  
  2 Molly Keough               7 Wagga Wagga            45.72      49.51    2  
 
Event 19  Girls 9 Year Olds 25 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emma Williams              9 Woden                     NT      28.62    2  
 
Event 19  Girls 10 Year Olds 25 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Michaela Cox              10 Woden                     NT      31.75    2  
 
Event 19  Boys 8 & Under 25 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anthony Cummins            8 Goulburn                  NT      27.35    2  
 
Event 19  Boys 9 Year Olds 25 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patrick Brill              9 Vikings                   NT      31.07    2  
 
Event 20  Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keely Small                8 Woden                     NT    1:01.85    2  
  2 Sarah Purcell              8 Vikings                   NT    1:08.13    2  
  3 Tegan Roberts              8 Woden                     NT    1:08.14    2  
  4 Emma Lucic                 8 Queanbeyan           1:12.63    1:12.36    2  
  5 Jasmine Phillips           7 Junee                1:35.52    1:15.81    2  
  6 Madeliene McGoldrick       8 Vikings              1:16.86    1:15.90    2  
  7 Hayley Dryburgh            8 Woden                     NT    1:16.43    2  
  8 Arielle Wachtenheim        7 Goulburn             1:34.49    1:27.20    2  
 
Event 20  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Siani Swarbrick            9 Woden                1:12.22      58.41    2  
  2 Alicia Norris              9 Woden                1:02.76    1:02.65    2  
  3 Gemma O'Brien              9 Crookwell            1:12.00    1:04.66    2  
  4 Giselle Croker             9 Crookwell            1:11.00    1:05.60    2  
  5 Claire Le Couteur          9 Vikings              1:18.78    1:06.70    2  
  6 Charlotte Garner           9 Queanbeyan           1:10.61    1:08.27    2  
  7 Sasha Rusanov              9 Queanbeyan           1:05.38    1:10.18    2  
  8 Sarah Ashleigh             9 Telopea              1:09.08    1:10.81    2  
 
Event 20  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alizee Wachtenheim        10 Goulburn               54.98      53.02    2  
  2 Cassidy Thurecht          10 Vikings                55.99      53.51    2  
  3 Tamika Veale              10 Cruiz                  58.11      54.63    2  
  4 Niamh Collett             10 Ginninderra            57.78      57.85    2  
  5 Gabrielle Cowley          10 Vikings                   NT      59.47    2  
  6 Caitlin Manning           10 Vikings              1:03.58    1:02.05    2  
 
Event 20  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryce Svensson             8 Vikings              1:08.29    1:09.10    2  
  2 Zachary Watson             8 Vikings                   NT    1:18.24    2  
  3 Skinny Gavel               7 Cruiz                     NT    1:21.16    2  
  4 Jayden Ralph               7 Goulburn                  NT    1:25.90    2  
  5 Mark Rusanov               7 Queanbeyan                NT    1:26.65    2  
 
Event 20  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 James Clarke               9 Wagga Wagga          1:01.65      55.97    2  
  2 Jack Donnelly              9 Ginninderra          1:01.20      56.15    2  
  3 Peter Philippa             9 Vikings              1:06.77    1:06.79    2  
  4 Liam Maddren               9 Goulburn             1:24.80    1:16.93    2  
 
Event 20  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Matthew Barrie            10 Wagga Wagga            55.28      53.50    2  
  2 Patrick McIntosh          10 Cruiz                     NT      57.31    2  
  3 Sam Minalyka              10 Woden                     NT      59.67    2  
  4 Zachery Cristallo         10 Woden                1:11.49    1:04.99    2  
 
Event 21  Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alexis Cross               8 Vikings              1:01.55      58.87    2  
  2 J'Aime McGuire             8 Vikings              1:05.87      59.72    2  
  3 Bella Kanellopoulos        8 Telopea              1:04.36    1:03.32    2  
  4 Pyper Thornberry           7 Ginninderra            58.95    1:03.53    2  
  5 Jess Ashley                8 Ginninderra          1:06.72    1:05.50    2  
 
Event 21  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kobi Kiraly                9 Woden                  51.26      51.73    2  
  2 Alexie Boulton             9 Queanbeyan             56.24      57.69    2  
  3 Tara Ironside              9 Vikings                57.75      59.13    2  
  4 Rachel Crawford            9 Burley Griffin         56.54      59.97    2  
 
Event 21  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Genevieve Morris          10 Vikings                50.50      51.79    2  
  2 Tennille Miller           10 Canberra               51.82      53.42    2  
 
Event 21  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callum Burns               9 Ginninderra            58.90    1:01.27    2  
 
Event 22  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Claudia Maddren           11 Goulburn               56.60      51.60    2  
  2 Rachael Albertson-Kill    11 Telopea                58.34      54.10    2  
  3 Olivia Keough             11 Wagga Wagga          1:07.55      58.08    2  
  4 Tara Jones                11 Woden                1:18.22    1:10.83    2  
 
Event 22  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alex Courtney             12 Cruiz                  49.95      51.42    2  
  2 Molly Turnbull            12 Vikings                52.54      52.57    2  
  3 Annie Brill               12 Vikings                   NT      57.24    2  
  4 Charlotte Stone           12 Ginninderra            56.99      57.91    2  
 
Event 22  Women 13 & Over 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hollie Wells              13 Goulburn               49.86      46.65    2  
  2 Hayley Manning            14 Vikings                52.63      51.21    2  
  3 Hannah Scott              14 Vikings                   NT      51.42    2  
  4 Jessica Ralph             13 Goulburn               55.23      51.78    2  
  5 Kayla Davy-Kennett        15 Woden                     NT    1:49.82    2  
 
Event 22  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kyle Grant                11 Canberra                  NT      52.63    2  
  2 Henry Xu                  11 Vikings                52.63      55.55    2  
  3 Jack Adams                11 Woden                     NT    1:02.59    2  
  4 Oliver Croker             11 Crookwell            1:05.00    1:08.82    2  
 
Event 22  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tim Sterrett              12 Cruiz                     NT      54.51    2  
 
Event 22  Men 13 & Over 50 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dylan Booth               13 Ginninderra            47.84      42.61    2  
  2 Zachary Barrie            13 Wagga Wagga            47.61      48.10    2  
 
Event 23  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kate Gallaher             11 Wagga Wagga            51.90      48.56    2  
  2 Claire Lindbeck           11 Queanbeyan             50.74      51.45    2  
  3 Chloe Ironside            11 Vikings                51.17      51.66    2  
  4 Montana Thornberry        11 Ginninderra            51.32      52.17    2  
 
Event 23  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauren Abraham            12 Canberra               46.52      46.06    2  
  2 Annika Svensson           12 Vikings                46.85      47.96    2  
  3 Ceillagh Svensson         12 Vikings                48.25      48.51    2  
 
Event 23  Women 13 & Over 50 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Molly May Cann            13 Ginninderra            43.95      43.58    2  
  2 Alexandra Crowe           14 Canberra               45.07      45.78    2  
  3 Tegan Garnett             13 Cruiz                  45.21      46.21    2  
  4 Aisha Collins             13 Canberra               46.17      47.46    2  
  5 Bethany Stone             14 Ginninderra            46.60      51.24    2  
 
Event 23  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson Savage            11 Queanbeyan             48.86      49.20    2  
 
Event 23  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 James Greenlees           12 Goulburn               48.52      47.34    2  
  2 Aaron Dutton              12 Canberra               47.43      47.40    2  
  3 Ryan Gray                 12 Queanbeyan             47.26      49.70    2  
 
Event 24  Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emma Lucic                 8 Queanbeyan           2:25.37    1:58.21    2  
  2 Jasmine Phillips           7 Junee                     NT    2:05.56    2  
 
Event 24  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Siani Swarbrick            9 Woden                     NT    1:36.30    2  
  2 Michaela Roberts           9 Woden                     NT    1:36.75    2  
  3 Alicia Norris              9 Woden                     NT    1:41.06    2  
  4 Claire Le Couteur          9 Vikings              2:13.80    1:50.66    2  
  5 Sarah Ashleigh             9 Telopea              1:57.39    1:53.88    2  
  6 Sasha Rusanov              9 Queanbeyan                NT    1:56.17    2  
 
Event 24  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rhiannon Thompson         10 Queanbeyan           1:32.75    1:28.18    2  
  2 Stephanie McGoldrick      10 Vikings              1:37.76    1:37.35    2  
  3 Caitlin Manning           10 Vikings                   NT    1:39.24    2  
 
Event 24  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alexandra Ashley          11 Ginninderra          1:26.72    1:20.42    2  
  2 Rebecca Philippa          11 Vikings              1:28.28    1:24.18    2  
  3 Katelyn Weller            11 Queanbeyan           1:34.38    1:26.11    2  
  4 Olivia Keough             11 Wagga Wagga               NT    1:37.07    2  
 
Event 24  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keely O'Brien             12 Woden                     NT    1:19.31    2  
  2 Ceillagh Svensson         12 Vikings              1:24.74    1:25.00    2  
 
Event 24  Women 13 & Over 100 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jessica Ralph             13 Goulburn             1:21.50    1:15.83    2  
  2 Hollie Wells              13 Goulburn             1:20.81    1:17.23    2  
  3 Molly May Cann            13 Ginninderra               NT    1:20.38    2  
  4 Hannah Scott              14 Vikings                   NT    1:30.38    2  
 
Event 24  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peter Philippa             9 Vikings              2:03.49    1:44.78    2  
  2 Liam Maddren               9 Goulburn                  NT    1:51.94    2  
 
Event 24  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riley Nelson              12 Goulburn             1:26.63    1:09.97    2  
  2 Daniel Pelkowitz          12 Ginninderra          1:25.01    1:24.28    2  
  3 Tim Sterrett              12 Cruiz                     NT    1:35.69    2  
 
Event 25  Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 J'Aime McGuire             8 Vikings              1:35.16    1:33.06    2  
 
Event 25  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alexie Boulton             9 Queanbeyan           1:45.07    1:45.11    2  
 
Event 25  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayley Morris             10 Vikings              1:25.28    1:25.53    2  
  2 Genevieve Morris          10 Vikings              1:24.31    1:25.71    2  
  3 Tamika Veale              10 Cruiz                1:25.57    1:26.87    2  
 
Event 25  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chelsea Stewart           11 Ginninderra          1:18.82    1:16.36    2  
  2 Montana Thornberry        11 Ginninderra          1:19.84    1:21.05    2  
  3 Emma Miller               11 Burley Griffin       1:23.91    1:21.50    2  
  4 Astrid Barta              11 Canberra             1:21.57    1:21.66    2  
 
Event 25  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Molly Turnbull            12 Vikings              1:20.89    1:21.34    2  
  2 Lauren Abraham            12 Canberra             1:21.20    1:21.52    2  
  3 Esther Hampton            12 Junee                1:21.58    1:22.97    2  
 
Event 25  Women 13 & Over 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haley Jedrzejek           13 Canberra             1:13.17    1:13.16    2  
  2 Briana Jones              13 Woden                1:16.68    1:13.30    2  
  3 Sara Lucic                15 Queanbeyan           1:15.39    1:14.50    2  
  4 Melanie Le Couteur        13 Vikings              1:14.03    1:15.27    2  
  5 Amanda Fletcher           15 Vikings              1:16.15    1:18.97    2  
 
Event 25  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 James Clarke               9 Wagga Wagga          1:41.23    1:28.15    2  
 
Event 25  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Matthew Barrie            10 Wagga Wagga          1:25.77    1:25.80    2  
  2 Nicholas Lawlis           10 Queanbeyan           1:25.22    1:27.07    2  
  3 Jackson Groves            10 Canberra             1:29.94    1:30.30    2  
 
Event 25  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henry Xu                  11 Vikings              1:18.92    1:20.58    2  
  2 William Crowe             11 Canberra             1:23.56    1:27.24    2  
 
Event 25  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 James Greenlees           12 Goulburn             1:18.43    1:15.24    2  
  2 Aaron Dutton              12 Canberra             1:20.41    1:15.71    2  
  3 Ryan Gray                 12 Queanbeyan           1:19.14    1:23.16    2  
 
Event 25  Men 13 & Over 100 LC Meter Freestyle Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liam Braithwaite          13 Ginninderra          1:10.72    1:10.26    2  
  2 Zachary Barrie            13 Wagga Wagga          1:14.11    1:13.20    2  
  3 John Freeman              13 Woden                1:21.83    1:16.09    2  
  4 Brandon Carney            15 Woden                1:26.06    1:21.81    2  
  5 Timothy D'Abrera          17 Woden                1:26.79    1:35.77    2  
 
Event 26  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eli Gatica                11 Telopea              3:27.92    3:23.59    2  
  2 James Ashleigh            11 Telopea                   NT    3:27.33    2  
 
Event 27  Girls 8 & Under 25 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Molly Keough               7 Wagga Wagga            37.64      32.53    2  
 
Event 27  Girls 10 Year Olds 25 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Michaela Cox              10 Woden                     NT      25.93    2  
 
Event 27  Boys 8 & Under 25 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anthony Cummins            8 Goulburn                  NT      25.72    2  
  2 Hugh Croker                8 Crookwell              38.00      32.60    2  
 
Event 27  Boys 9 Year Olds 25 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patrick Brill              9 Vikings                   NT      25.46    2  
 
Event 28  Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Madeliene McGoldrick       8 Vikings              1:03.98      56.67    2  
  2 Sarah Purcell              8 Vikings                59.26      57.36    2  
  3 Bella Kanellopoulos        8 Telopea                55.11      58.32    2  
  4 Tegan Roberts              8 Woden                     NT      59.96    2  
  5 Hayley Dryburgh            8 Woden                     NT    1:00.43    2  
  6 Arielle Wachtenheim        7 Goulburn             1:09.03    1:01.63    2  
  7 Jasmine Phillips           7 Junee                  59.66    1:01.99    2  
  8 Emma Lucic                 8 Queanbeyan           1:01.14    1:06.52    2  
 
Event 28  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jasmine Allday             9 Ginninderra            58.22      51.99    2  
  2 Michaela Roberts           9 Woden                     NT      53.22    2  
  3 Siani Swarbrick            9 Woden                  59.02      53.76    2  
  4 Bianca Cowan               9 Vikings                   NT      56.04    2  
  5 Charlotte Garner           9 Queanbeyan             59.82      59.31    2  
  6 Sasha Rusanov              9 Queanbeyan           1:01.56    1:01.69    2  
  7 Gemma O'Brien              9 Crookwell            1:06.00    1:05.34    2  
  8 Sarah Ashleigh             9 Telopea              1:05.37    1:08.91    2  
  9 Giselle Croker             9 Crookwell            1:08.00    1:16.52    2  
 
Event 28  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rhiannon Thompson         10 Queanbeyan             48.23      46.32    2  
  2 Cassidy Thurecht          10 Vikings                50.33      46.63    2  
  3 Alizee Wachtenheim        10 Goulburn               53.97      50.59    2  
  4 Caitlin Manning           10 Vikings                48.44      51.66    2  
  5 Gabrielle Cowley          10 Vikings                   NT      51.67    2  
 
Event 28  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryce Svensson             8 Vikings                57.38      59.26    2  
  2 Zachary Watson             8 Vikings                   NT    1:00.94    2  
  3 Jayden Ralph               7 Goulburn                  NT    1:03.90    2  
  4 Mark Rusanov               7 Queanbeyan                NT    1:03.93    2  
 
Event 28  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 James Clarke               9 Wagga Wagga            51.22      48.07    2  
  2 Jack Donnelly              9 Ginninderra            56.68      52.87    2  
  3 Liam Maddren               9 Goulburn             1:03.69    1:00.10    2  
 
Event 28  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patrick McIntosh          10 Cruiz                     NT      48.79    2  
  2 Thomas Young              10 Woden                     NT      51.19    2  
  3 Zachery Cristallo         10 Woden                1:03.89      53.31    2  
  4 Sam Minalyka              10 Woden                     NT    1:07.39    2  
 
Event 29  Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 J'Aime McGuire             8 Vikings                49.23      51.52    2  
  2 Pyper Thornberry           7 Ginninderra            54.96      53.50    2  
  3 Jess Ashley                8 Ginninderra            55.86      54.34    2  
  4 Alexis Cross               8 Vikings                55.01      55.55    2  
 
Event 29  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kobi Kiraly                9 Woden                  38.15      40.58    2  
  2 Eske Gavel                 9 Cruiz                  51.06      49.67    2  
  3 Rachel Crawford            9 Burley Griffin         49.47      49.89    2  
  4 Alexie Boulton             9 Queanbeyan             52.75      50.97    2  
  5 Tara Ironside              9 Vikings                52.56      57.16    2  
 
Event 29  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Genevieve Morris          10 Vikings                45.71      47.16    2  
 
Event 29  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peeter Mirlieb             8 Canberra               48.23      50.76    2  
 
Event 29  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callum Burns               9 Ginninderra            49.83      49.87    2  
 
Event 29  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson Groves            10 Canberra               43.22      45.06    2  
  2 Tim Dutton                10 Canberra               45.01      47.82    2  
 
Event 30  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rachael Albertson-Kill    11 Telopea                47.77      44.23    2  
  2 Claire Lindbeck           11 Queanbeyan             46.29      46.03    2  
  3 Claudia Maddren           11 Goulburn               50.44      48.36    2  
  4 Tahlia Cowan              11 Vikings                   NT      50.39    2  
  5 Olivia Keough             11 Wagga Wagga          1:00.16      51.17    2  
  6 Tara Jones                11 Woden                1:01.85      55.58    2  
 
Event 30  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keely O'Brien             12 Woden                  47.73      43.45    2  
  2 Alex Courtney             12 Cruiz                  44.29      44.62    2  
  3 Molly Turnbull            12 Vikings                45.82      45.23    2  
  4 Charlotte Stone           12 Ginninderra            51.18      48.08    2  
 
Event 30  Women 13 & Over 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amanda Fletcher           15 Vikings                42.24      41.38    2  
  2 Sara Lucic                15 Queanbeyan             42.36      42.98    2  
  3 Hayley Manning            14 Vikings                42.96      43.14    2  
  4 Briana Jones              13 Woden                  44.40      44.08    2  
  5 Emma Perkovic             13 Canberra               44.23      44.55    2  
  6 Zoia Rusanov              15 Queanbeyan             42.38      44.75    2  
  7 Hannah Scott              14 Vikings                   NT      48.69    2  
  8 Tegan Garnett             13 Cruiz                  48.29      49.66    2  
  9 Kayla Davy-Kennett        15 Woden                1:12.05    1:12.85    2  
 
Event 30  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kyle Grant                11 Canberra                  NT      53.16    2  
  2 Jack Adams                11 Woden                     NT      53.26    2  
 
Event 30  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 James Greenlees           12 Goulburn               43.26      43.43    2  
  2 Aaron Dutton              12 Canberra               44.69      44.78    2  
  3 Tim Sterrett              12 Cruiz                     NT      49.38    2  
 
Event 31  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alexandra Ashley          11 Ginninderra            42.09      41.54    2  
  2 Emma Miller               11 Burley Griffin         42.72      42.38    2  
  3 Montana Thornberry        11 Ginninderra            42.06      42.51    2  
  4 Chelsea Stewart           11 Ginninderra            42.33      42.61    2  
  5 Chloe Ironside            11 Vikings                43.28      44.87    2  
  6 Astrid Barta              11 Canberra               44.10      45.28    2  
 
Event 31  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hannah Cummins            12 Goulburn               41.18      38.50    2  
 
Event 31  Women 13 & Over 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bethany Stone             14 Ginninderra            39.13      39.90    2  
  2 Jessica Ralph             13 Goulburn               41.41      43.00    2  
 
Event 31  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryan Gray                 12 Queanbeyan             42.09      43.73    2  
 
Event 32  Girls 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 
Event 32  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 
Event 32  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alizee Wachtenheim        10 Goulburn             2:02.18    1:56.00    2  
  2 Niamh Collett             10 Ginninderra          2:06.46    2:04.17    2  
 
Event 32  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Claudia Maddren           11 Goulburn                  NT    1:54.52    2  
  2 Brooke Hughes             11 Queanbeyan           2:05.40    2:02.34    2  
  3 Rebecca Philippa          11 Vikings              2:05.45    2:03.77    2  
 
Event 32  Women 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hollie Wells              13 Goulburn             1:49.65    1:42.39    2  
  2 Aisha Collins             13 Canberra             1:47.13    1:42.56    2  
 
Event 32  Boys 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bryce Svensson             8 Vikings                   NT    2:27.48    2  
 
Event 32  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jack Donnelly              9 Ginninderra          2:12.57    2:09.72    2  
  2 Peter Philippa             9 Vikings                   NT    2:15.73    2  
 
Event 32  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riley Nelson              12 Goulburn                  NT    1:38.30    2  
  2 James Greenlees           12 Goulburn                  NT    1:43.83    2  
 
Event 32  Men 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke Development
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 John Freeman              13 Woden                     NT    1:44.61    2  
 
Event 33  Girls 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pyper Thornberry           7 Ginninderra          2:11.67    2:11.48    2  
  2 Alexis Cross               8 Vikings              2:15.22    2:13.01    2  
 
Event 33  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cassidy Thurecht          10 Vikings              1:59.85    1:55.77    2  
 
Event 33  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emma Miller               11 Burley Griffin       1:49.82    1:47.65    2  
  2 Kate Gallaher             11 Wagga Wagga          1:54.26    1:48.36    2  
  3 Montana Thornberry        11 Ginninderra          1:52.08    1:51.94    2  
 
Event 33  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauren Abraham            12 Canberra             1:43.19    1:41.50    2  
  2 Phoebe Crowe              12 Canberra             1:46.34    1:42.69    2  
  3 Annika Svensson           12 Vikings              1:42.89    1:43.85    2  
  4 Keely O'Brien             12 Woden                1:48.15    1:49.57    2  
 
Event 33  Women 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tegan Garnett             13 Cruiz                1:42.17    1:39.24    2  
 
Event 33  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tim Dutton                10 Canberra             2:01.56    1:58.66    2  
  2 Matthew Barrie            10 Wagga Wagga          2:02.47    1:59.36    2  
 
Event 33  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 William Crowe             11 Canberra             1:53.78    1:52.16    2  
 
Event 33  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 John Ashleigh             12 Telopea              1:46.70    1:41.86    2  
  2 Aaron Dutton              12 Canberra             1:43.35    1:44.23    2  
 
Event 33  Men 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke Intermediate
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brandon Carney            15 Woden                1:42.24    1:43.31    2  
 
Event 34  Girls 9 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eske Gavel                 9 Cruiz                3:41.04    3:26.80    2  
 
Event 34  Girls 10 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayley Morris             10 Vikings                   NT    3:03.34    2  
  2 Tennille Miller           10 Canberra                  NT    3:04.06    2  
  3 Tamika Veale              10 Cruiz                     NT    3:14.68    2  
 
Event 34  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chloe Ironside            11 Vikings              2:56.09    2:57.75    2  
  2 Alexandra Ashley          11 Ginninderra          3:11.19    3:01.43    2  
 
Event 34  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Esther Hampton            12 Junee                3:10.07    3:04.29    2  
 
Event 34  Women 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Briana Jones              13 Woden                2:59.41    2:40.05    2  
  2 Haley Jedrzejek           13 Canberra             2:55.05    2:42.31    2  
  3 Melanie Le Couteur        13 Vikings              2:40.57    2:42.77    2  
  4 Zoia Rusanov              15 Queanbeyan           2:39.13    2:44.24    2  
  5 Sara Lucic                15 Queanbeyan           2:52.56    2:45.99    2  
  6 Amanda Fletcher           15 Vikings              2:56.61    3:00.21    2  
 
Event 34  Boys 10 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson Groves            10 Canberra                  NT    3:07.01    2  
  2 Nicholas Lawlis           10 Queanbeyan           3:33.92    3:20.71    2  
 
Event 34  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson Savage            11 Queanbeyan           3:28.56    2:49.96    2  
 
Event 34  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Angus Funnell             12 Vikings              2:47.78    2:32.18    2  
  2 Riley Nelson              12 Goulburn                  NT    2:47.98    2  
 
Event 34  Men 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dylan Booth               13 Ginninderra          2:46.28    2:30.47    2  
  2 Zachary Barrie            13 Wagga Wagga          2:52.39    2:45.42    2  
  3 Brandon Carney            15 Woden                     NT    3:06.70    2  
  4 Timothy D'Abrera          17 Woden                     NT    3:32.32    2